Најдобар производител ладење на компресорот

за нас

Жеџијанг Daming Ладење технологија копродукции, ООД

Жеџијанг Daming Ладење технологија копродукции, Ltd е технички приватна компанија специјализирана за истражување, проектирање, производство и пазарот на ладење компресори и ладење единици. Таа поседува одличен технички тим, а повеќе од 30 години искуство во производство на компресорот. Имаме база за производство на опрема за ладење, кој стигне до првата класа ниво во Кина. Во меѓувреме, нашиот пазар е мрежа низ целата земја.

Ако ви треба индустриски решение ... Ние сме достапни за вас

Ние обезбеди иновативни решенија за одржлив напредок. Нашиот професионален тим работи на тоа да се зголеми ефикасноста на продуктивноста и трошоците на пазарот

Контактирајте не
WhatsApp Online Chat !